Siatki dla kotów

SIATKA PRZEZROCZYSTA 30 mm SIATKA PRZEZROCZYSTA 50 mm SIATKA STANDARDOWA 50 mm SIATKA STANDARDOWA 28 mm SIATKA WZMACNIANA DRUTEM 30 mm SIATKA WZMACNIANA 40 mm SIATKA METALOWA HEX 25 mm SIATKA METALOWA ZGRZEWANA 25 mm

Siatki dla kotów

SIATKA PRZEZROCZYSTA 30 mm

Siatka przezroczysta nazywana także transparentną jest najmniej wytrzymałą siatką w naszej ofercie. Cienka żyłka nadaje się do zabezpieczenia balkonu przed ptakami, kot może ją łatwo zerwać lub przegryźć, dlatego też nie zalecamy jej do montażów tego typu, niemniej jednak estetyki nie można im odmówić.

Materiał: Nylon
Oczko: 30 x 30 mm
Grubość: 0,2 mm
Kolor: przezroczysty

SIATKA PRZEZROCZYSTA 50 mm

Nowość na polskim rynku ! Niezwykle estetyczna, a przy tym o wytrzymałości zbliżonej do typowych siatek splotkowych 50 mm siatka nylonowa. Nie jest zalecana dla bardziej aktywnych kotów, ale dla spokojnych futer będzie jak znalazł.

Materiał: Nylon
Oczko: 50 x 50 mm
Grubość: ok. 0,6 mm
Kolor: przezroczysty

SIATKA STANDARDOWA 50 mm

Siatka piaskowa/beżowa, z uwagi na korzystną cenę i estetykę jest bardzo popularnym modelem wybieranym najczęściej przez właścicieli mało i średnio aktywnych kotów. Jeśli kociak bardzo lubi podgryzać, to dość szybko konieczna może być wymiana siatki.

Materiał: Polietylen
Oczko: 50 x 50 mm
Grubość: 1 mm
Kolor: piaskowy/czarny/biały

SIATKA STANDARDOWA 28 mm

Siatka dla małych kotów – dedykowana do zabezpieczania przestrzeni dla najmniejszych, podobnie jak w przypadku modelu o większym oczku – wytrzymałość jest ograniczona kosztem nienagannej estetyki oraz umiarkowanej ceny.

Materiał: Polietylen
Oczko: 28 x 28 mm
Grubość: 1 mm
Kolor: piaskowy

SIATKA WZMACNIANA DRUTEM 30 mm

Wbrew powszechnym opiniom, siatka z drutem dla kota nie ma rdzenia metalowego, cienki nierdzewny drucik jest po prostu wpleciony w splot siatki, dzięki czemu zwiększa on wytrzymałość na zerwanie i przegryzienie. Częsty wybór wśród klientów, którzy chcą mieć dobrą i wytrzymałą siatkę dla swoich pupili, także tych najmniejszych.

Materiał: Polietylen + metalowy drucik
Oczko: 30 x 30 mm
Grubość: ok. 1,2 mm
Kolor: beżowy lub oliwkowy

SIATKA WZMACNIANA 40 mm

Siatka wzmacniana dla kota to najbardziej popularna siatka naszej kolekcji. Łączy walory estetyczne i bardzo wysoką wytrzymałość. Nie posiada wplecionego drucika, ale dzięki podwójnie grubemu, utwardzanemu splotowi jest bardzo mocna i trudna do przegryzienia.

Materiał: Polietylen utwardzany
Oczko: 40 x 40 mm
Grubość: 1,7 mm
Kolor: piaskowy

SIATKA METALOWA HEX 25 mm

Siatka metalowa dla kotów to idealne rozwiązania dla osób ceniących sobie najwyższą trwałość i całkowite bezpieczeństwo swoich pupili. Należy jednak pamiętać, że materiał siatki jest dość sztywny i nie da się go wzorowo naciągnąć, może być lekko pofałdowany po zamontowaniu. Siatki metalowej kot nie przegryzie, zaś dzięki podwójnemu ocynkowaniu ich odporność na czynniki atmosferyczne jest bardzo wysoka. Cienki drut i dość duże oczka nie wpływają na pogorszenie estetyki.

Materiał: Stal 2 x ocynkowana
Oczko: 25 mm
Grubość: 0,8 mm
Kolor: srebrny

SIATKA METALOWA ZGRZEWANA 25 mm

Siatka metalowa zgrzewana, w odróżnieniu od siatek heksagonalnych, posiada oczka kwadratowe, nieco większa grubość drutu wpływa na większą sztywność siatki, co czyni ją nieco bardziej odporną od pozostałych siatek metalowych, ale jednocześnie bardzo ciężko dobrze ją napiąć na stelażu, z uwagi na charakter materiału mogą więc powstawać lekkie wybrzuszenia siatki, które ciężko jest zniwelować. 

Materiał: Stal
Oczko: 25 mm
Grubość: 1 mm
Kolor: srebrny