Technologia

Dowiedz się więcej o naszych metodach montażu siatek dla kotów i przeciw ptakom.

Technologia

Naszym zadaniem jest dostarczenie Klientowi jak najlepszej usługi za rozsądne pieniądze. Inni używając tanich materiałów zapewniają najniższą cenę – my natomiast zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość wykonywanych prac.
Krzysztof Jagiełło. Kierownik działu

Metoda standardowa: siatka przymocowana jest do ścian balkonu za pomocą kołków, nie ma tu znaczenia czy budynek jest ocieplony czy nie. Dolna część siatki jest mocowana do obróbki blacharskiej za pomocą blachowkrętów lub do podłogi balkonu przy pomocy odpowiednich kołków i haków.

Metoda bezinwazyjna: wykorzystywana wtedy kiedy z jakiegoś powodu montaż inwazyjny jest niemożliwy: kołki zastępujemy materiałami, które nie wymagają wiercenia, najczęściej zaczepami z tworzyw sztucznych, które kleimy do podłoża, jest to droższe i bardziej czasochłonne rozwiązanie. Montaż rozłożony jest na 2 dni.

Metoda stelażowa: najczęściej wykorzystujemy profile aluminiowe lub kantówki drewniane, które docinamy i skręcamy na miejscu. Jest to najbardziej czasochłonny i kosztowny sposób instalacji siatek. Zazwyczaj istnieje możliwość wykonania go metodą bezinwazyjną.

Materiały: standardowo używane przez nas materiały są ocynkowane, za niewielką dopłatą istnieje możliwość użycia akcesoriów nierdzewnych.

Prosimy pamiętać, że montowane siatki to nie pole do zabaw dla kotów ani ścianka do wspinaczki, systemy te chronią przed przypadkowym wypadnięciem lub wyskoczeniem kota, do tego zostały stworzone. Jeśli chcą Państwo aby system wytrzymał wielokrotne wspinaczki, prosimy o taką informację podczas składania zapytania, dobierzemy odpowiednie materiały.

Siatki instalowane jako zabezpieczenie przeciw ptakom montujemy od zewnętrznej strony balustrady, siatki dla kotów, z uwagi na bezpieczeństwo kotów najczęściej montujemy od wewnątrz balustrady. Jeśli jednak istnieje możliwość zamontowania siatki na zewnątrz balustrady balkonowej tak aby kot nadal był w pełni bezpieczny, to również taki montaż możemy wykonać, decyzję o tym podejmuje technik wraz z Klientem przed przystąpieniem do prac.

Zamówienie montażu równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu świadczenia usług znajdującego się w linku poniżej.